betpas

Ana Sayfa  /  KASSAM TUGAYLARI  /  Dünya Kudüs Günü'nde Konuşan Kassam Komutanı: 'Ümmetin Kudüs İçin Ayağa Kalkma Zamanı Gelmedi mi?'
  • Facebook da Paylaş
Dünya Kudüs Günü'nde Konuşan Kassam Komutanı: 'Ümmetin Kudüs İçin Ayağa Kalkma Zamanı Gelmedi mi?'
  • 23-06-2017
  • 0 yorum
  • 2156 okunma
İslamî Direniş Hareketi (Hamas)’ın askeri kanadı durumundaki İzzeddin Kassam Tugayları, Kudüs ve Filistin için özgürlük yürüyüşünü ve ümmeti bu yüce amaç için toplamayı amaçlayan Dünya Kudüs Günü faaliyetlerinin canlı tutulmasını istedi.
Kassam Tugayları'nın saha komutanlarından Ebu’l-Hasan hareketin internet sitesinde yayınladığı görüntülü mesajda “Ümmetin Kudüs ve Mescidi Aksa için yardım etme zamanı gelmedi mi? Ümmetin üzerindeki tembellik ve uyku tozunu atma zamanı gelmedi mi?” dedi.
 
Ebu’l-Hasan konuşmasında ümmetten pusulasını Kudüs ve Mescidi Aksa’ya çevirmesini, ümmeti parçalayan, bedenini yıpratan ve düşmanlarını kendisine sevindiren iç çatışmalardan uzak durmasını istedi.
 
Ramazan ayının son cumasında dünyanın dört bir yanındaki Müslümanlar Kudüs’ü hatırlamak, Filistin halkının yaşadığı sıkıntıları gündeme taşımak, Kudüs ve Mescidi Aksa’nın karşı karşıya olduğu tehlikelere dikkat çekmek ve Filistin halkıyla dayanışmak için bu günü değişik etkinlikle ihya ediyorlar.
 
fiem
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler

Dünya Kudüs Günü İçin

GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ISTANBUL

KÜNYE     REKLAM     İLETİŞİM     SİTENE EKLE