Ekmeğimizi 5. Defa Mazlum Yemen Halkı İle Bölüştük (Video)

 

Görüntülenme: 96 Tarih: 26 Mayıs 2021 12:59
Ekmeğimizi 5. Defa Mazlum Yemen Halkı İle Bölüştük (Video)

‘Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi'nin öncülük ettiği 'Ekmeğimizi Gazze-Lübnan-Yemen ile Bölüşüyoruz' adlı hayırlı amelin 11. meyvesi alındı. Ekmeğimiz mübarek Ramazan ayı içinde 5. defa ihtiyaç sahibi Yemenli kardeşlerimizle bölüşüldü.

Gazze(Filistin)-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi sosyal medyada şu bilgiyi paylaştı:

‘Ekmeğimizi Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Bölüşüyoruz salih amelinde, Gazze ve Lübnan’ın ardından ekmeğimizi 5. kez şehit aileleri ve ihtiyaç sahibi Yemenli kardeşlerimizle bölüştük. Kardeşlerimize sizlerin gönderdiği hediyeler, Yemen’de faaliyet gösteren Es Sekaleyn yardım kuruluşunun koordinesinde ulaştırıldı. İnfaklarınız Allah'ın izniyle mazlum ve mahrumlara ulaşmaya devam edecek. Sizlerden ev ve işyerlerinde ekmek kumbaralarını yaygınlaştırarak, bu salih amele desteğinizin artarak devam etmesini talep ediyoruz. Ev ve iş yerlerinde ekmek kumbaralarının yaygınlaşması mağdur ve mazlumların yüzünü güldürecektir.’

İnşallah çok yakında Siyonistlerin saldırısı ve ambargosu altındaki Gazze’de, sizlerin gönderdiği hediyeler ihtiyaç sahibi şehit ailelerine (dul ve yetimlere) takdim edilecek.
 

Yorumlar