Ramazan'da Kumanyalarımızı 3. Defa Mazlum Yemen Halkına Ulaştırdık (Video)

Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi’nin başlattığı Ramazan’da Ekmeğimizi Gazzeli, Lübnanlı ve Yemenli yetimler ve fakirlerle bölüşüyoruz salih ameli meyvelerini vermeye devam ediyor. 

Görüntülenme: 140 Tarih: 01 Mayıs 2022 13:11
Ramazan'da Kumanyalarımızı 3. Defa Mazlum Yemen Halkına Ulaştırdık (Video)

İnisiyatif tarafından yapılan açıklamada, mübarek Ramazan ayı çıkmadan önce Yemen’de faaliyet gösteren Er-Rıza müessesesi aracılığıyla şehit aileleri ve fakirlere Ramazan kumanyalarının ulaştırıldığı duyuruldu.

Er-Rıza kurumunda gönüllü olarak faaliyet gösteren bacılarımız videoda da görüldüğü üzere özellikle gecekondularda yaşayan şehit ailelerinin ve ihtiyaç sahiplerinin evlerine bizzat kendileri kumanyaları götürdü.

Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi, Er-Rıza Müessesesi tarafından gönderilen videoyu sosyal medyada paylaşarak bu salih amele destek veren herkese teşekkür etti. İnisiyatif,  bilindiği gibi Ramazan öncesinde ve Ramazan içinde de  Gazzeli, Lübnanlı ve Yemenli  yetimlere ve fakirlere kumanyaları ulaştırmıştı.  

Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi olarak bu yardımlarımız sizlerin de desteği ile 365 gün devam ediyor ve bu halklar siyonist ve emperyalist saldırı ve ambargodan kurtuluncaya kadar da devam edecek inşallah.  

Bu salih amele destek vermek için sitemizin yayın yönetmeni Kemal Kemahlı (05396931344) ve H. Muhsin Telek (05511634653) ile temasa geçebilirsiniz.

GAZZE-LÜBNAN-YEMEN HALKLARI İLE DAYANIŞMA İNİSİYATİFİ

Not: 2 dakika 14 saniyelik videonun tamamını aparat.com'daki kanalımızdan seyredebilmek için yazının üzerine tıklayın.
 

Yorumlar