Ramazan Kumanyalarımızı Gazzeli Yetimlere ve İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırdık (Video-Foto)

 

Görüntülenme: 1288 Tarih: 12 Nisan 2022 06:03
Ramazan Kumanyalarımızı Gazzeli Yetimlere ve İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırdık (Video-Foto)

Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi’nin başlattığı Ramazan’da Ekmeğimizi Gazzeli, Lübnanlı ve Yemenli yetimler ve fakirlerle bölüşüyoruz salih ameli meyvelerini vermeye devam ediyor.

Bu hayırlı çalışma ile ilgili olarak inisiyatif adına, Lübnan merkezli Gazzeli Yetimler Vakfı Türkiye temsilcisi ve sitemizin yayın yönetmeni Kemal Kemahlı şu açıklamayı yaptı: ‘Mübarek Ramazan ayı girmeden önce Yemen’de faaliyet gösteren Bünyan Vakfı ve Er-Rıza müessesesi aracılığıyla şehit aileleri ve fakirlere Ramazan kumanyalarını ulaştırmıştık. Mübarek Ramazan ayının ilk günlerinde ise Gazze ve Lübnan’da yetimlere ve ihtiyaç sahiplerine erzak kolileri teslim edildi. Gazze’den gelen görüntüyü sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğiniz gibi saldırı ve ambargo altındaki Gazze’de bir seneyi aşkındır 20’den fazla yetime sizlerin desteği ile her ay 40 dolar hediye ediyoruz. Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi adına bu salih amele destek veren tüm kardeşlerimize en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah cc sizlerden razı olsun.

Bu salih amele destek vermek için Kemal Kemahlı (05396931344) ve H. Muhsin Telek (05511634653) ile temasa geçebilirsiniz.’

GAZZE-LÜBNAN-YEMEN HALKLARI İLE DAYANIŞMA İNİSİYATİFİ

Not: Videonun tamamını seyredebilmek  için yazının üzerine dokunun (tıklayın).


 

Yorumlar