Gazze-Lübnan-Yemen İçin Ramazan Kumanyası Bedeli 400 TL (Salih Amele Davet)

Gazze-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi'nin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, hayırsever halkımızın desteği ile mübarek Ramazan ayında bu üç ülkede ihtiyaç sahibi şehit aileleri (yetimler) ve fakirler için kumanya dağıtımı yapılacağı bildirildi. Halkımızı bu salih amele destek vermeye çağıran inisiyatif sözcüsü Kemal Kemahlı, dağıtılacak kumanyaların bedelinin 400 TL olarak belirlendiğini duyurdu. 

Görüntülenme: 863 Tarih: 10 Mart 2023 08:38
Gazze-Lübnan-Yemen İçin Ramazan Kumanyası Bedeli 400 TL (Salih Amele Davet)

Gazze (Filistin)-Lübnan-Yemen Halkları İle Dayanışma İnisiyatifi, Türkiye kamuoyuna şu önemli çağrıda bulundu:  

'Bismillahirrahmanirrahim  

'...Ki onlar, bolluk ve darlıkta mallarını Allah yolunda harcarlar...' (Âl-i İmrân Suresi 134)  

Siyonist ve emperyalist saldırı ve abluka altında yaşam mücadelesi veren izzetli ve direnişçi Gazzeli, Lübnanlı ve Yemenli ihtiyaç sahibi şehit aileleri (yetimler) ve fakirlere mübarek Ramazan ayında dağıtılmak üzere kumanya yardımı yapılacaktır.  

Bu çerçevede inisiyatif olarak bir kumanya bedelini 400 TL olarak belirledik.

Ülkemizde yaşadığımız büyük deprem felaketine ve ekonomik sıkıntılara rağmen Gazzeli, Lübnanlı ve Yemenli yetimleri unutmayacağız.

Tüm duyarlı kardeşlerimizden, mübarek Ramazan ayı gelmeden önce ekmeklerini Gazzeli, Lübnanlı ve Yemenli kardeşlerimizle bölüşmek üzere bu salih amele destek vermelerini talep ediyoruz.  

Gayret Bizden Tevfik Allah'tandır.  

GAZZE (FİLİSTİN)-LÜBNAN-YEMEN HALKLARI İLE DAYANIŞMA İNİSİYATİFİ   10/03/2023  

Not: Bu salih amele destek vermek isteyen kardeşlerimiz inisiyatif sözcüsü ve sitemizin yayın yönetmeni Kemal Kemahlı (05396931344) ve H. Muhsin Telek (05511634653) ile irtibata geçebilir.   

kudusgunu.com
 

Yorumlar