Filistin Direniş Grupları Ateşkese Onay Verdi

Filistin Direniş Grupları Ortak Odası yaptığı açıklamada, bu savaşın sona ermesinin yeni bir mücadele döngüsünün başlangıcı olduğunu vurguladı. 

Görüntülenme: 471 Tarih: 14 Mayıs 2023 02:12
Filistin Direniş Grupları Ateşkese Onay Verdi

Direniş gruplarının müşterek harekat odası, ateşkesin yürürlüğe girmesinden dakikalar sonra yaptığı açıklamada, "Bir savaş ve direniş turunun sona erdiğini ancak direnişimizin eskisinden daha güçlü ve dinamik olarak yeniden başladığını" duyurdu.
Açıklamanın devamında, "Direniş gruplarının müşterek harekat odasının gençlerin kanı için savaşı bitirdiği ancak bayrağın dimdik ayakta kaldığı ve mücadele azminin sarsılmadığı" belirtildi.
Bu oda, "Siyonist düşmanın, zamanın bu rejimden yana olduğunu ve bazı direniş liderlerini öldürme fırsatı olduğunu düşündüğü için hesaplarında hata yaptığını" vurguladı.
Bu ifade şunları belirtir: "İşlediği suçtan sonra bu ihtilaf davasını bir an önce kapatmaya çalışmış ve bunu yaparak muvaffakiyetlerine ulaştığı ve galip geldiği izlenimine kapılmıştır.aAncak bu rejimin tüm hesaplarını alt üst eden ve onu yıpratma savaşı denklemine sokan direnişinin bilgeliği ve istikrarı ve mücadeleyi yönetmedeki ustalığı ile karşı karşıya kaldı."

tesnim

Yorumlar