İslami Cihad Komutanlarından Cemil Alyan Hizbullah'ın Korsan İsrail'e Ait Drone'u Düşürmesini Değerlendirdi (Video)

Filistin İslami Cihad Hareketi'nin komutanlarından Cemil Alyan, Hizbullah'ın Siyonist İsrail'e ait drone'u düşürmesini değerlendirdi. 

Görüntülenme: 362 Tarih: 10 Şubat 2021 13:26
İslami Cihad Komutanlarından Cemil Alyan Hizbullah'ın Korsan İsrail'e Ait Drone'u Düşürmesini Değerlendirdi (Video)

Nuceba İslami Hareketi'nin Gazze muhabirine konuşan Cemil Alyan şunları söyledi:
'Lübnan semalarında casusluk amacıyla uçmakta olan Siyonist rejime ait drone'nun Hizbullah tarafından düşürülmesi ile Gazze'de Siyonist orduya ait iha'ların düşürülmesinin aynı zamana denk gelmesi; bölgede caydırıcılık ve dengenin Direniş Cephesi lehine değiştiğini ve Hizbullah'ın güç ve etkisinin arttığını göstermektedir. Bu yüzden düşman geri adım atmıştır. Bu konu tüm direniş guruplarına ve bölgeye, 'direnişe itimat edilmesi' mesajını vermiştir. Siyonist düşmanı durdurma gücüne ve düşman karşısında direnme azmine olan inanç artmıştır. Bizim bu seçenek üzerinde ittifak etmemiz zaruridir. Bu seçenek, düşmanın yenilebileceğini göstermiştir. Siyonist düşman çok zayıftır. Örümcek ağından daha zayıftır.'

NOT: Videonun tamamını izlemek için 'İSLAMİ CİHAD KOMUTANLARINDAN...' yazısının üzerine tıklayın/dokunun. Videomuzu beğenmeyi, paylaşmayı ve DÜNYA KUDÜS GÜNÜ kanalımıza abone olmayı unutmayınız lütfen! 

kudusgunu.com

Yorumlar