Kudüs Seriyyeleri Sözcüsü Ebu Hamza Siyonistleri Korkutan Bedir 3 Füzesiyle İlgili Önemli Bir Açıklama Yaptı (Video Altyazılı)

 

Görüntülenme: 180 Tarih: 11 Mayıs 2021 12:54
Kudüs Seriyyeleri Sözcüsü Ebu Hamza Siyonistleri Korkutan Bedir 3 Füzesiyle İlgili Önemli Bir Açıklama Yaptı (Video Altyazılı)

Siyonist İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına karşılık vermek üzere dün akşam Gazze'den Kudüs Seriyyeleri tarafından Askalan'a fırlatılan Bedir 3 füzesi ile ilgili olarak Kudüs Seriyyelerinin sözcüsü Ebu Hamza önemli bir açıklama yaptı.
Ebu Hamza açıklamasının bir bölümünde şunları söyledi:
'Hiç kuşku yok ki direniş güçlerinin Askalan bölgesini vurduğu Bedir 3 adlı füzeyi bu harekatta askeri kullanma sokması çok önemli bir gelişmedir. Bu, Kudüs Seriyyelerinin ne kadar geliştiğini göstermektedir. Şehitlerin fedakarlığı ve zeki mühendislerimizin çabası olmasaydı bu konuda başarılı olamazdık. Aynı zamanda direniş güçlerine verilen destek de çok önemlidir. Özellikle her alanda yardımını bizden esirgemeyen İran İslam Cumhuriyeti olmasaydı bu gelişmeleri asla sağlayamazdık.'

Not: Youtube videomuza yaş kısıtlaması kuralı koyduğu için, videoyu sadece DÜNYA KUDÜS GÜNÜ youtube hesabımızdan izleyebilirsiniz. Videoyu beğenip paylaşmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

kudusgunu.com

Yorumlar