Nasır Ebu Şerif: İslami Cihad Siyonist Rejimle Hiçbir Zaman Uzlaşmayacak

Filistin İslami Cihad Hareketi Temsilcisi yaptığı açıklamada, İslami Cihad'ın hiç bir zaman Siyonist rejimle uzlaşmayacağını belirtti. 

Görüntülenme: 53 Tarih: 21 Mayıs 2023 05:26
Nasır Ebu Şerif: İslami Cihad Siyonist Rejimle Hiçbir Zaman Uzlaşmayacak

Kültür ve İslami İrşad Bakanlığı basın dairesinin dün  Filistin İslami Cihat hareketi temsilcisi Nasır Ebu Şerif'in ve yerli ve yabancı gazeteci ve uzmanların katılımıyla düzenlediği toplantıda; Gazze'deki son gelişmeler ele alındı.

IRNA'nın belirttiğine göre "Nasır Ebu Şerif" Gazze'deki gelişmeleri gözden geçirmek için yaptığı toplantıda şunları kaydetti: Bu hareket, Siyonist rejimin ordusuyla büyük ve uzun bir savaş verme kabiliyetine sahiptir.

Filistin direniş gruplarının ortak harekat odasında koordineli hareket etmesini son savaşın güzel yönlerinden biri olarak değerlendiren Ebu Şerif, "Bu savaşta şehitler verdik ama Filistin direniş grupları arasında yaratılan birlik çok önemliydi. "

Filistin İslami Cihat hareketinin İran'daki temsilcisi, Siyonist rejim kabinesinin sorunlarının çok derin olduğunu belirterek şunları kaydetti: Ayrılık Siyonist toplumu yuttu ve Tel Aviv liderleri işgal altındaki topraklardaki gerçek bir krize tanık oluyorlar.

parstoday

Yorumlar